



A termék közvetlenül a gyártótól, a Lucide márkától származik, raktárunkban van, ára 17980.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Stílus | Egyéb |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Típus | Spotlámpa |
| Hely | Előszoba/Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 320 lm |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | BENTOO-LED Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás