



Modern spotlámpa mozgatható spotokkalMeleg fehér fényűDimmelhető LED fényforrást tartalmaz (szabályzó nem tartozék)
| Típus | Spotlámpa |
|---|---|
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 320 lm |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | DICA LED Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás