



Modern spotlámpa. Fényerőszabályozható külső dimmerrel (nem tartozék). Színhőmérséklet: 3000K (meleg fehér). Állítható fényirány. A lámpa energiatakarékos, cserélhető LED fényforrással rendelkezik.
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Típus | Spotlámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 320 lm |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | RILOU Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás