Ajánljuk
Philips 50393/99/PN - Készlet 3x beépíthető lámpa MYLIVING DONEGAL 1xGU10/5,5W/230V
14 690 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 14 690 Ft
- 2025. 11. 07. - 14 690 Ft
- 2024. 06. 26. - 16 290 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Philips márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Szerelési mélység | 100 mm |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Szerelés módja | Beépített |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Szerelési lyuk | 70 mm |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | MYLIVING DONEGAL Philips |
| Gyártó | Philips |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
14 690 Ft
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Napelemes házszám érzékelővel DAYTON 4,8V
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
LED kültéri dekorációs fényfüzér 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
29 390 Ft
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52 030 Ft
Kültéri lámpa 3xE27/20W/230V IP43 2,58 m fekete
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
22 890 Ft
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
11 390 Ft
LED mennyezeti lámpa LED/24W/230V 35cm 3000K/4000K/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
34 290 Ft
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
21 190 Ft
LED dimmelhető kültéri fényfüzér 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 fekete + távirányító
230V
RaktáronIngyenes szállítás
9990 Ft
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MOON LED/18W/230V króm IP44
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18 060 Ft
LED Dimmelhető érintős állólámpa FERRARA LED/13W/230V 3000/4000/6000K fehér
LED, modern stílusú, dimmelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás

























