Ajánljuk
Rabalux 6539 - HARVEY LED fali lámpa E27/40W + LED/3W
26 630 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 26 630 Ft
- 2025. 10. 06. - 26 630 Ft
- 2024. 09. 14. - 31 090 Ft
- 2024. 01. 15. - 34 290 Ft
Termékleírás
Stílusos fali lámpa hálószobába vagy nappaliba. A lámpa két fényforrással rendelkezik, amelyek kiváló olvasófényről és egyidejűleg a helyiség megvilágításáról gondoskodnak. LED/3W/180lm/2800K a csomag része
Specifikációk
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | E27/Beépített LED fényforrás |
| Stílus | Egyéb |
| Izzók száma | 2 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W/40 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM/IGEN (LED) |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Hely | Nappali |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Színhőmérséklet | 2800 K |
| A teljes fényáram | 180 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | HARVEY Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
29 390 Ft
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
7290 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
13 790 Ft
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
34 290 Ft
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
22 890 Ft
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
5990 Ft8090 Ft
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
22 490 Ft
Globo 32014-2BS-Kültéri fali lámpa érzékelővel XELOO 2xE27/40W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
12 490 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
9690 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
8090 Ft
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
































