Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

4.5
134 értékelés
5
119 x4
8 x3
3 x2
0 x1
4 x
4.5
135 értékelés
5
114 x4
11 x3
4 x2
2 x1
4 x
4.5
138 értékelés
5
120 x4
9 x3
3 x2
1 x1
5 x

Felhasználói értékelések

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Moretti: fair, profi kereskedő

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Moretti: fair, profi kereskedő

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Moretti: fair, profi kereskedő

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Bianca Plus 105 komplett

A termék ok. A szolgáltatás és fogyasztói reklamációkezelés annál kevésbé. Arogancia és kényelmesség jellemzi őket.

A termék jó minőségü

A leszállytott termék nem tartalmazta a kiegesszytő elemeket mint példaul a lábak és a foggantyúk. A lábakat külön kellett megvásárolnom mivel a hiányosságok pótlására a több hetet kellett várnom.

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Kiváló minőség, egyszerű kezelés!

Olcsó, jó!

Semmi!

Bure

Termékértékelés

Már bevált típus, bizonyított, a benne lévő 2db E27 égő megfelelő fény tud biztosítani.

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

a csap eddig rendben van, teszi a dolgát ahogy kell. ötletes és látványos megoldás de a csomagban lévő tömítések és szűrők kissé gyengére sikerültek, nem árt jobb darabokra cserélni őket. a beszerelés nem bonyolult, önálló akció keretében szakember segítsége nélkül is simán megoldható. akciós áron vettem 20k-ért, ennyit talán megért de hát nem egy GROHE... az áruházzal kapcsolatban: panaszra nincs okom, rendes kiszolgálás macera nélkül, részemről ajánlott. egy észrevétel: ha valaki a személyes átvétel opciót választja akkor vegye figyelembe, hogy a parkolás az üzlet körzetében komoly kihívás...

Gergő

Termékértékelés

l_mp_k.hu huról rendeltem előtte. Ami onnan jött zúgott mint egy zetor, a távirányítót csak úgy érzékelte ha felemelt kézzel alááltam, akkor is több másodperces késéssel. Az egész anyagában és kialakításában is egy hitvány konstrukció volt, de cserébe jó túlárazott. Ez a rabalux pöpec. A felszereléstől a használatig minden rendben van. Már többhete használom és szuper.

csendes

jól szabályozható a távirányítójával

könnyű összeszerelés

nagy fényerő

fényhőmérséklet és fényerő jól állítható

leszabályozott állapotban is csendes

egyelőre nincs

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Nem minőségi.

A tartály lyuk kiosztása gyári hibás volt, nem lehetett össze rakni.

Az ülőke nem volt a csomagban.

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Erre volt szükségem a mérete miatt

Nincs

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére