











A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 57 735 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szék: polipropilén - fehér Asztal: fém - fekete Az asztallap: edzett üveg A szék méretei A háttámla szélessége: 42 cm Az ülőrész szélessége: 40 cm Teljes mélység: 52 cm Magasság: 80 cm Az ülés magassága: 45 cm Súly: 4,13 kg Teherbírás: 120 kg Az asztal méretei +/- 0,5 cm Átmérő: 90 cm Magasság: 70 cm Az üveg vastagsága: 4 mm Súly: 12,2 kg Kialakítás Kerti étkező szett 4 személy számára Könnyű és szellős szék kialakítás Levehető szék lábak, a szezonon kívüli könnyű tárolás érdekében Asztal fém szerkezettel és tartós edzett üveglappal A műanyag nem UV-stabil, javasolt a székek védelme a hosszú távú napsugárzás ellen Szétszerelt állapotban szállítjuk A kerti étkező szett kiváló választás a kényelmes étkezésekhez és pihenéshez a friss levegőn. Könnyű kialakítása miatt könnyen mozgatható, és remekül illik teraszra, erkélyre és kertbe egyaránt. Praktikus kialakítását értékelni fogja családi ebédeknél, barátokkal való összejöveteleknél és a mindennapi pihenés során meleg napokon. Az ellenálló anyagok és a szellős kialakítás kombinációja kényelmet, egyszerű karbantarthatóságot és modern megjelenést biztosít, amely alkalmas különböző kültéri terekbe.
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér, Fekete |
| Láb típusa | Négy láb |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Asztal anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Szék anyaga | Műanyag |
| Asztal átmérője | 90 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Minta | Egyszínű |
| Szék szélessége | 42 cm |
| Szék mélysége | 52 cm |
| Szék magassága | 80 cm |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Készletek | Készletek |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Szék teherbírása | 120 kg |
| Asztal magassága | 70 cm |
| Lap anyaga | Edzett üveg |
| Stílus | Modern |
| Súly | 30,22 kg |

Fém, állítható
Raktáron

Rattan, fém, műanyag
Kiszállítás 2 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron