Ajánljuk
Kanapéágy TOKIO VII Szürke / Fehér II
Méretek 92×222×96 cm
Előző árak
- 2026. 05. 24. - 218 089 Ft
- 2025. 02. 10. - 218 089 Ft
- 2025. 01. 15. - 207 579 Ft
- 2024. 11. 30. - 229 759 Ft
- 2024. 11. 25. - 216 759 Ft
- 2024. 11. 09. - 433 518 Ft
- 2024. 11. 01. - 446 858 Ft
Termékleírás
Kanapéágy TOKIO VII PRO. Masszív konstrukció fából és OSB lapokból. Kiváló minőségű szövetből készült huzat számos modern színben. Az ülőrész steppelt. A kanapé könnyen összecsukható ággyá. Modern dizájn minden kortárs beltérben illeszkedik. Töltet: Kiváló minőségű PUR hab hullámrugóval. Puha, ugyanakkor kellően rugalmas. A poliuretán hab valójában egy hab, amelyet a gyártás során más típusú habbal kombinálnak. Borító: Az ökobőr nagyon erős anyag, nagy kopásállósággal. Hozzáadott érték a légáteresztő képesség mindkét oldalon. A Lawa szövet egy viszkóz/pamut szövet, jellegzetes és érdekes szövéssel. Kárpitos szövetként remekül működik. A Trinity anyag 100% poliészterből készült. A puha velúr anyag rendkívül tartós és erős. A szálszerkezet nem látszik, a szövet sima, velúrszerű. Karbantartás: Kerülje a vegyszerek használatát.
Méretek
| Szélesség: | 222 cm |
|---|---|
| Mélység: | 96 cm |
| Magasság: | 92 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Öko bőr |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülés magasság | 42 cm |
| Karfa szélessége | 13 cm;25 cm |
| Színváltozat | Szürke / Fehér II |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x190 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Szövet;Eko - Bőr |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Teherbírás | 160 kg |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 57 cm |
| Súly | 110 kg |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet;Öko-bőr;Hab;Springs |
| Láb anyaga | Fém |
| Hátsó anyag | Eko - Bőr |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |









