










Méretek 100×81×78 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a szettünk két alkotóelemből áll: egy fotelből és egy hozzátartozó lábtartóból. Kényelmes formájának köszönhetően lazításra és olvasásra csábít otthonodban. A bársony fotelhez tartozó lábtartón elhelyezheted könyveid, újságaid, vagy akár lábaidat is kényelmesen pihentetheted rajta. A modern design és a funkcionalitás ötvözete, ami ezt a darabot sajátossá teszi. Stabil lábai remekül összeillenek a sötétkék poliészter kárpitozással. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Zsámoly, 1 x fotel
| Szélesség: | 81 cm |
|---|---|
| Mélység: | 78 cm |
| Magasság: | 100 cm |
| Lábtartóval | Igen |
|---|---|
| Stílus | Modern, Retró |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Szín | Kék |
| Név | VEJLE |
| Minta | Egyszínű |
| Súly | 24 kg |
| Terhelhetőség | 130 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Kaucsukfa (gumifa) |
| Sku | 40749 |

Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Műbőr, kihúzható, alacsony háttámlával
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
Állítható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, rattan, modern stílusú
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
88×64×88 cm, füles, modern stílusú
Raktáron
Füles, szövet, magas háttámlával
Raktáron